oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Włocławek (gw)

Włocławek (gw)
działka na sprzedaż

ARK-GS-5438

Letniskowy domek nad Jeziorem Wójtowskim  Cena: 120 000 zł do negocjacji! Powierzchnia domku: ok. 57 m², w tym 22 m² taras. Około 50 m do jeziora! Stan i wyposażenie: Domek został odświeżony 5 lat temu.W cenie zostają meble oraz 2 bujaczki.Podłoga wymaga wymiany.Nieruchomość ...

Powierzchnia
57,00 m2
Cena za m2
2 105,26 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Włocławek (gw)
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-5437

Na wynajem oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,2 m², położone na parterze czteropiętrowego bloku na osiedlu Południe. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica.   Czynsz ...

Powierzchnia
44,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
31,67 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5436

Na sprzedaż mikrokawalerka – Osiedle Kazimierza Wielkiego  Powierzchnia: 22 m²  Piętro: 4/4  Cena sprzedaż: 185 000 zł do negocjacji!    Czynsz: 322 zł  Idealna dla 1 osoby   Przedstawiamy wyjątkową ofertę – mikrokawalerka po generalnym remoncie, urządzona ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 409,09 zł
cena 185 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5429

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie  o powierzchni 48,1  m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na ul. Św. Antoniego  . W lokalu znajdują się : 2 pokoje/Kuchnia/Jadalnia/Łazienka z WC/Przedpokój/Balkon loggia ...

Powierzchnia
48,10 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 384,62 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Choceń

Choceń
działka na sprzedaż

ARK-GS-5428

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w  bardzo atrakcyjnej lokalizacji Chocenia. Link do prezentacji nieruchomości DRON https://youtu.be/x_DQwX26j6I W sąsiedztwie działki zabudowane, liczne sklepiki  Działka w kształcie  prostokąta o ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
170,00 zł
cena 85 000
działka na sprzedaż - Choceń
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Chodecz, Nowiny

Chodecz, Nowiny
działka na sprzedaż

ARK-GS-5427

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Nowiny (gmina Chodecz).Nieruchomość o powierzchni 700 m² składa się z gruntów rolnych: klasa RV – 533 m² klasa RVI – 167 m² Link do prezentacji nieruchomości DRON: https://youtu.be/rx5DyTQd1YM ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
78,57 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Chodecz, Nowiny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem