oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Włocławek (gw)

Włocławek (gw)
działka na sprzedaż

ARK-GS-5438

Letniskowy domek nad Jeziorem Wójtowskim  Cena: 120 000 zł do negocjacji! Powierzchnia domku: ok. 57 m², w tym 22 m² taras. Około 50 m do jeziora! Stan i wyposażenie: Domek został odświeżony 5 lat temu.W cenie zostają meble oraz 2 bujaczki.Podłoga wymaga wymiany.Nieruchomość ...

Powierzchnia
57,00 m2
Cena za m2
2 105,26 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Włocławek (gw)
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Chodecz, Nowiny

Chodecz, Nowiny
działka na sprzedaż

ARK-GS-5427

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Nowiny (gmina Chodecz).Nieruchomość o powierzchni 700 m² składa się z gruntów rolnych: klasa RV – 533 m² klasa RVI – 167 m² Link do prezentacji nieruchomości DRON: https://youtu.be/rx5DyTQd1YM ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
78,57 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Chodecz, Nowiny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Zazamcze
działka na sprzedaż

ARK-GS-5382

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3211 m², zlokalizowana przy ul. Obwodowej na osiedlu Zazamcze we Włocławku. LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON https://youtu.be/9EPW80tTakY Cena nieruchomości wynosi 622 zł ...

Powierzchnia
3 211,00 m2
Cena za m2
622,86 zł
cena 2 000 000
działka na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Włocławek (gw), Wistka Królewska

Włocławek (gw), Wistka Królewska
działka na sprzedaż

ARK-GS-5348

Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę.Nieruchomość znajduje się we wsi Wistka Królewska. Prezentacja nieruchomości DRON https://youtu.be/ufqptK0KOnY Działka  w kształcie prostokąta,zalesiona.2200 ...

Powierzchnia
3 100,00 m2
Cena za m2
17,74 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Włocławek (gw), Wistka Królewska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lipno, Radomice

Lipno, Radomice
działka na sprzedaż

ARK-GS-5085

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 5765 m², zlokalizowane w Radomicach, powiat Lipnowski. Link do prezentacji nieruchomości DRON https://youtu.be/ZJ_vw3YNzX8 Nieruchomość dysponuje warunkami zabudowy, które pozwalają ...

Powierzchnia
5 765,00 m2
Cena za m2
24,11 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Lipno, Radomice

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-4843

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu.Osiedle Zazamcze Najem okazjonalny lub dla firm ! W skład nieruchomości wchodzą : 2 pokoje/Kuchnia/Łazienka z WC/przedpokój Mieszkanie w dobrym stanie.Zadbane i ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,39 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze
20
ofert
Paulina Nitecka

Doradca ds. nieruchomości

paulina@arkadia.nieruchomosci.pl

533 510 093