Wielgie, Czerskie Rumunki
działka na sprzedaż

ARK-GS-5330

4 Działki /Czerskie Rumunki/ Gmina Wielgie / Powiat Lipnowski /warunki zabudowy/5 km od Jeziora Orłowskiego Prezentacja nieruchomości DRON https://youtu.be/orU_bAJCPM4 ...

Powierzchnia
1 678,00 m2
Cena za m2
48,00 zł
cena 80 544
działka na sprzedaż - Wielgie, Czerskie Rumunki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5048

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym  piętrze w kamienicy w Centrum. Jeżeli szukasz : ● 2 pokojowego mieszkania w kamienicy ● Lubisz bliskość wszelkiego rodzaju udogodnień typu : punkty handlowo-usługowe ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 125,00 zł
cena 165 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Fabianki, Osiek

Fabianki, Osiek
działka na sprzedaż

ARK-GS-4842

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę. Nieruchomość znajduje się  w niewielkiej miejscowości  Osiek/Szpetal Górny  Gmina Fabianki. Link do prezentacji Dron  https://youtu.be/FFBouxbs3Mo Szczegółowe informacje Działka ...

Powierzchnia
2 888,00 m2
Cena za m2
76,18 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Fabianki, Osiek

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-4740

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe  mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze , na 7 piętrze w bloku z windą .   W mieszkaniu znajdują się : Salon oddzielna kuchnia  pokój Łazienka z WC Przedpokój Balkon Szczegółowe informacje Nieruchomość ...

Powierzchnia
38,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,89 zł
cena 1 250
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-4725

  Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe  mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze  w 4 piętrowym bloku na 1 piętrze.   W mieszkaniu znajdują się : aneks kuchenny połączony z salonem pokój Łazienka z WC Przedpokój Balkon Szczegółowe informacje Nieruchomość ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,78 zł
cena 1 250
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Fabianki, Łęg-Witoszyn

Fabianki, Łęg-Witoszyn
działka na sprzedaż

ARK-GS-4507

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż  działkę położoną w  spokojnej okolicy Łęg Witoszyn -Powiat Włocławski  Link do prezentacji nieruchomości DRON https://youtu.be/deY6qMggI18 Szczegółowe informacje  Działka położona na terenie niezabudowanym. Działki ...

Powierzchnia
3 856,00 m2
Cena za m2
40,07 zł
cena 154 500
działka na sprzedaż - Fabianki, Łęg-Witoszyn
35
ofert
Dorota Sołtys

Doradca ds nieruchomości

dorota@arkadia.nieruchomosci.pl

533 510 070