oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5587

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta – 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
51,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 763,57 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5515

Arkadia Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie – Zazamcze, 2. piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,50 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Zazamcze. Lokal wykończony w nowoczesnym standardzie, ...

Powierzchnia
40,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 876,54 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lipno, Piątki

Lipno, Piątki
działka na sprzedaż

ARK-GS-5498

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową, położoną w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie lipnowskim, w miejscowości Piątki, na terenie gminy Lipno. Link do prezentacji nieruchomości DRON https://youtu.be/PxnqhI_lCf0 Nieruchomość ...

Powierzchnia
9 180,00 m2
Cena za m2
10,89 zł
cena 100 000
działka na sprzedaż - Lipno, Piątki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5492

Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m², położone na pierwszym piętrze trzy­piętrowej kamienicy z ogrodzonym terenem i miejscami parkingowymi. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku, podczas którego wymieniono ...

Powierzchnia
66,19 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 592,84 zł
cena 304 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5487

Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka – idealną propozycję dla osób ceniących miejskie życie i dogodną lokalizację. To jednopozimowe mieszkanie o łącznej powierzchni 39,78 m² znajduje się na trzecim piętrze ...

Powierzchnia
39,78 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 279,03 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-5471

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal jest jasny, zadbany i idealny dla singla lub pary bez dzieci i zwierząt. Układ i wyposażenie: Powierzchnia: 38 m² ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,58 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
17
ofert
Jakub Nowakowski

Doradca ds nieruchomości

jakub@arkadia.nieruchomosci.pl

533 510 412