Lubanie
działka na sprzedaż

ARK-GS-5470

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu – idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON https://youtu.be/yCI0cd5JPEw Na sprzedaż oferujemy przestronną, niezabudowaną działkę o powierzchni 6427 m², ...

Powierzchnia
6 427,00 m2
Cena za m2
55,24 zł
cena 355 000
działka na sprzedaż - Lubanie
rezerwacja
działka na sprzedaż - Brześć Kujawski, Kąty

Brześć Kujawski, Kąty
działka na sprzedaż

ARK-GS-5466

Jeśli marzysz o miejscu, w którym możesz stworzyć swój dom z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury i spokoju – ta oferta jest dla Ciebie. W miejscowości Kąty Kolonia czeka na Ciebie działka o powierzchni 3023 m², dająca wiele możliwości aranżacyjnych i inwestycyjnych. LINK ...

Powierzchnia
3 023,00 m2
Cena za m2
38,04 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Brześć Kujawski, Kąty
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Kujawski, Stawiska, Wymysłowo

Piotrków Kujawski, Stawiska, Wymysłowo
działka na sprzedaż

ARK-GS-5441

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazuje się widok drzew skąpanych w porannym słońcu, słychać śpiew ptaków i szum wiatru, a kilka minut spaceru dzieli Cię od tafli czystego jeziora. Brzmi ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 110 000
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-5437

Na wynajem oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,2 m², położone na parterze czteropiętrowego bloku na osiedlu Południe. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica.   Czynsz ...

Powierzchnia
44,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
31,67 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Fabianki, Zarzeczewo

Fabianki, Zarzeczewo
działka na sprzedaż

ARK-GS-5421

Spokojna okolica blisko Włocławka, z szybkim dojazdem do miasta Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 739 m², położoną w malowniczej miejscowości Zarzeczewo, zaledwie kilka minut od Włocławka. Działka znajduje się bezpośrednio ...

Powierzchnia
739,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 51 730
działka na sprzedaż - Fabianki, Zarzeczewo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Fabianki, Szpetal Górny

Fabianki, Szpetal Górny
działka na sprzedaż

ARK-GS-5407

Blisko Włocławka, w okolicy DK67 – spokojna okolica z potencjałem Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks 10 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zarzeczewo (gm. Fabianki), zaledwie kilka minut od Włocławka. Działki zlokalizowane ...

Powierzchnia
8 992,50 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 629 475
działka na sprzedaż - Fabianki, Szpetal Górny
17
ofert
Jakub Nowakowski

Doradca ds nieruchomości

jakub@arkadia.nieruchomosci.pl

533 510 412