wynajęte
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-5378

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu eleganckiej kawalerki o powierzchni około 24 m², zaproponowanej przez Arkadia Nieruchomości. Ta świeżo po remoncie, nowocześnie urządzona nieruchomość, jest idealna dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
64,58 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kowal, Gołaszewo

Kowal, Gołaszewo
działka na sprzedaż

ARK-GS-5346

Na sprzedaż – Duża działka inwestycyjna 2,35 ha- teren w trakcie procedur planistycznych  Biuro Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek rolnych położonych w miejscowości Gołaszewo, gmina Kowal. Nieruchomość stanowi interesującą ...

Powierzchnia
23 519,00 m2
Cena za m2
22,07 zł
cena 519 000
działka na sprzedaż - Kowal, Gołaszewo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lipno

Lipno
działka na sprzedaż

ARK-GS-5222

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w centrum Lipna – Arkadia Nieruchomości Opis nieruchomości: Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną przy ulicy Cegielnej 4 w Lipnie, o łącznej powierzchni 5953 m². Działka składa się z trzech części: ...

Powierzchnia
5 953,00 m2
Cena za m2
117,42 zł
cena 699 000
działka na sprzedaż - Lipno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dobre, Bodzanowo

Dobre, Bodzanowo
dom na sprzedaż

ARK-DS-4971

Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego gospodarstwa zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Bodzanowo, w gminie Dobre. To doskonała okazja dla osób poszukujących przestronnego domu ...

Powierzchnia
364,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 089 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
686,81 zł
cena 250 000
dom na sprzedaż - Dobre, Bodzanowo

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-4753

Mieszkanie w Centrum Miasta – Wyjątkowa Oferta za 339 000 PLN Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością w sercu Włocławka, prezentowaną przez Arkadia Nieruchomości. Ta starannie utrzymana nieruchomość usytuowana jest w centrum miasta, niedaleko ...

Powierzchnia
69,97 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 844,93 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
17
ofert
Jakub Nowakowski

Doradca ds nieruchomości

jakub@arkadia.nieruchomosci.pl

533 510 412