oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubanie, Gąbinek

Lubanie, Gąbinek
działka na sprzedaż

ARK-GS-5585

Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w miejscowości Gąbinek, gmina Lubanie. Nieruchomość o powierzchni 0,1031 ha (1031 m²), obręb Gąbinek. Działka stanowi własność osoby fizycznej – pełna własność 1/1. Grunt oznaczony jako RVI. Cena: 69 000 zł – do negocjacji Dojazd ...

Powierzchnia
1 031,00 m2
Cena za m2
66,93 zł
cena 69 000
działka na sprzedaż - Lubanie, Gąbinek
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Włocławek, Rybnica

Włocławek, Rybnica
działka na sprzedaż

ARK-GS-5570

Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "WIOSENKA" we Włocławku -RYBNICA. Marzysz o własnym miejscu do odpoczynku blisko natury? Ta malownicza działka o powierzchni 294 m2 to prawdziwa perełka. Działka ma ogromny ...

Powierzchnia
294,00 m2
Cena za m2
153,06 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Włocławek, Rybnica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Aleksandrów Kujawski (gm), Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski (gm), Aleksandrów Kujawski
działka na sprzedaż

ARK-GS-5535

Na sprzedaż działka 1003 m² z Warunkami Zabudowy w Aleksandrowie Kujawskim!   Marzysz o budowie własnego domu w dogodnej lokalizacji? Szukasz działki gotowej do rozpoczęcia inwestycji? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę ...

Powierzchnia
1 003,00 m2
Cena za m2
81,75 zł
cena 82 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Choceń, Czerniewice

Choceń, Czerniewice
działka na sprzedaż

ARK-GS-5516

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - 5 działek o łącznej powierzchni 10 438 m2, położoną w urokliwej miejscowości Czerniewice, w gminie Choceń, Kujawsko-Pomorskie. Ta malownicza nieruchomość zlokalizowana jest w małej wsi niedaleko miasta Kowal, co gwarantuje ...

Powierzchnia
10 438,00 m2
Cena za m2
23,95 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Choceń, Czerniewice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lipno, Piątki

Lipno, Piątki
działka na sprzedaż

ARK-GS-5498

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową, położoną w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie lipnowskim, w miejscowości Piątki, na terenie gminy Lipno. Link do prezentacji nieruchomości DRON https://youtu.be/PxnqhI_lCf0 Nieruchomość ...

Powierzchnia
9 180,00 m2
Cena za m2
10,89 zł
cena 100 000
działka na sprzedaż - Lipno, Piątki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Choceń, Siewiersk

Choceń, Siewiersk
działka na sprzedaż

ARK-GS-5497

Na sprzedaż działka nad Jeziorem Krukowskim – Siewiersk, gm. Choceń Link do prezentacji nieruchomości DRON https://youtu.be/pLczsHS-QlI Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości Siewiersk (gmina Choceń), w bezpośrednim sąsiedztwie ...

Powierzchnia
3 483,00 m2
Cena za m2
54,55 zł
cena 190 000
działka na sprzedaż - Choceń, Siewiersk
Kryteria wyszukiwania

rozumiem