oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5600

Każdego dnia szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Przeglądasz tysiące ogłoszeń? Zależy Ci na: - atrakcyjnej cenie - świetnej lokalizacji - balkonie - bliskości wielu punktów handlowo-usługowych Ta oferta jest dla Ciebie! Zadzwoń: 533 510 070 Dorota   Cena:  ...

Powierzchnia
62,23 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 608,23 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5599

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na 9 piętrze w bloku z windą  przy ul. Ostrowskiej Osiedle Kazimierza Wielkiego W mieszkaniu znajduje się : Przestronny  salon z wyjściem na balkon/Sypialnia/Łazienka ...

Powierzchnia
38,60 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 487,05 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5587

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta – 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
51,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 763,57 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5586

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Leśnej 14 o powierzchni 71,61m 2 W mieszkaniu znajduje się : Przestronny  salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon/Sypialnia/Sypialnia/Łazienka ...

Powierzchnia
71,61 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 968,30 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5543

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta – idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,64 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum miasta, na terenie zamkniętym, co zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa ...

Powierzchnia
52,64 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 889,06 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5542

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta – idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,74 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum miasta, na terenie zamkniętym, co zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa ...

Powierzchnia
52,74 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 877,89 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
Kryteria wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż oraz wynajem

Jeżeli szukają Państwo idealnej przestrzeni dla siebie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostępne są tutaj mieszkania na sprzedaż oraz wynajem we Włocławku. To wiele propozycji znajdujących się na terenie całego miasta, o różnej liczbie pokoi czy metrażu. Jesteśmy pewni, że dzięki temu mogą Państwo odnaleźć tu wymarzone miejsce. Aby ułatwić te poszukiwania, na naszej stronie internetowej wprowadziliśmy kryteria, które pomogą odfiltrować te lokale, które nie spełniają Państwa oczekiwań.

Sprzedaż mieszkań, która odbywa się za pośrednictwem naszej firmy, dotyczy lokali, które zostały przez nas dokładnie sprawdzone pod kątem prawnym, formalnym oraz faktycznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo i spokój. Niektóre proponowane przez nas przestrzenie dostępne są tu wraz z umeblowaniem, inne wymagają własnej aranżacji wnętrza. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania oraz przeprowadzimy prezentacje konkretnej oferty.