Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-4843

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu.Osiedle Zazamcze Najem okazjonalny lub dla firm ! W skład nieruchomości wchodzą : 2 pokoje/Kuchnia/Łazienka z WC/przedpokój Mieszkanie w dobrym stanie.Zadbane i ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,39 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-4753

Mieszkanie w Centrum Miasta – Wyjątkowa Oferta za 339 000 PLN Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością w sercu Włocławka, prezentowaną przez Arkadia Nieruchomości. Ta starannie utrzymana nieruchomość usytuowana jest w centrum miasta, niedaleko ...

Powierzchnia
69,97 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 844,93 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-4740

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe  mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze , na 7 piętrze w bloku z windą .   W mieszkaniu znajdują się : Salon oddzielna kuchnia  pokój Łazienka z WC Przedpokój Balkon Szczegółowe informacje Nieruchomość ...

Powierzchnia
38,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,89 zł
cena 1 250
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-4725

  Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe  mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze  w 4 piętrowym bloku na 1 piętrze.   W mieszkaniu znajdują się : aneks kuchenny połączony z salonem pokój Łazienka z WC Przedpokój Balkon Szczegółowe informacje Nieruchomość ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,78 zł
cena 1 250
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-4448

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w  niskim bloku.Centrum miasta W mieszkaniu znajduje się : Pokój dzienny - 27,36 m2 Jadalnia - 12,21 m2 Sypialnia - 18,42 m2 Kuchnia - 8,61 m2 Przedpokój - 8,97 m2 Łazienka ...

Powierzchnia
78,90 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 323,19 zł
cena 420 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na wynajem

ARK-MW-3818

OPIS MIESZKANIA Na powierzchnię użytkową lokalu (38 m2) składają się: - salon z aneksem kuchennym ( zabudowa kuchenna ) - sypialnia - łazienka  z WC - korytarz  ( szafa INDECO ) - balkon  Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie położone na 4 piętrze ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,58 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem