oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5509

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym  piętrze w kamienicy w Centrum. Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w centrum – bezczynszowe!  Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla ...

Powierzchnia
50,58 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 744,96 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5508

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Plac Kolanowszczyzna 7 W mieszkaniu znajduje się : Przestronny  salon z wyjściem na balkon/Sypialnia/Łazienka z WC/Przedpokój/balkon typu ...

Powierzchnia
55,12 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 238,75 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5502

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu?  To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 rodzinnym- Śródmieście   Najważniejsze informacje:  Lokalizacja: Aleja Chopina ...

Powierzchnia
85,13 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 584,28 zł
cena 220 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5501

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu?  To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nieruchomości oferuje 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 rodzinnym- Śródmieście  Najważniejsze informacje:  Lokalizacja: Aleja Chopina 1 ...

Powierzchnia
109,38 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 194,19 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubraniec

Lubraniec
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5500

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż  M4 czyli 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w Lubrańcu ul. Brzeska  W lokalu znajdują się : Duży przedpokój/3 pokoje/Jasna  duża kuchnia  /Łazienka/WC/ Duży balkon Szczegółowe ...

Powierzchnia
65,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 175,57 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubraniec
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5492

Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m², położone na pierwszym piętrze trzy­piętrowej kamienicy z ogrodzonym terenem i miejscami parkingowymi. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku, podczas którego wymieniono ...

Powierzchnia
66,19 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 592,84 zł
cena 304 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem