oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5600

Każdego dnia szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Przeglądasz tysiące ogłoszeń? Zależy Ci na: - atrakcyjnej cenie - świetnej lokalizacji - balkonie - bliskości wielu punktów handlowo-usługowych Ta oferta jest dla Ciebie! Zadzwoń: 533 510 070 Dorota   Cena:  ...

Powierzchnia
62,23 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 608,23 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5587

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta – 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
51,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 763,57 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5586

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Leśnej 14 o powierzchni 71,61m 2 W mieszkaniu znajduje się : Przestronny  salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon/Sypialnia/Sypialnia/Łazienka ...

Powierzchnia
71,61 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 968,30 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5543

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta – idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,64 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum miasta, na terenie zamkniętym, co zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa ...

Powierzchnia
52,64 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 889,06 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5542

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta – idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,74 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum miasta, na terenie zamkniętym, co zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa ...

Powierzchnia
52,74 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 877,89 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARK-MS-5536

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż  kawalerkę położoną na 3 piętrze w niskim bloku w Centrum miasta !  Teren zamknięty. Nieruchomość idealna pod inwestycje. Na powierzchnie mieszkania ( 18,75 m2 ) składają się: -  Pokój  -kuchnia -  Łazienka z WC Okna ...

Powierzchnia
18,75 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 346,67 zł
cena 119 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem