Mieszkania ładne, które znajdują się w ofercie biura nieruchomości we Włocławku są bardzo często prezentowane. Dlatego szybko znajdują nowego właściciela i dochodzi do sprzedaży. Przekazując nieruchomość do biura nieruchomości we Włocławku cały ciężar sprzedaży przejmują agenci. To oni odbierają telefony od zainteresowanych kupnem, odpowiadają na dziesiątki pytań i umawiają prezentacje. W przypadku mieszkań niezamieszkanych można przekazać klucze na wyłączność do biura nieruchomości we Włocławku. Wówczas podczas oglądania mieszkania przez klientów jego prezentacją zajmuje się tylko agent nieruchomości.

biuro nieruchomości włocławek

Zaangażowanie biura nieruchomości we Włocławku w sprzedaż mieszkania

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Biuro nieruchomości we Włocławku może swobodnie umawiać klientów o różnych godzinach i prezentować mieszkanie. Im więcej prezentacji tym z reguły szybsza sprzedaż. Biura nieruchomości we Włocławku zdecydowanie bardziej angażują się w sprzedaż jeżeli mieszkanie jest przekazane na wyłączność. Nie muszą konkurować z innymi agencjami nieruchomości we Włocławku. Prowizję bowiem w takiej sytuacji otrzymuje biuro, które pierwsze znajdzie klienta.

Podczas prezentacji najczęściej obecny jest właściciel mieszkania, ponieważ żadne biuro nie posiada kluczy do nieruchomości. Może być to uciążliwe dla sprzedającego. Wielu agentów dzwoni i umawia się na spotkania. Sprzedający może mieć wrażenie, że właściwie to sam sprzedaje nieruchomość a biuro nieruchomości we Włocławku otrzymuje za nic prowizję. Stąd często niechęć do pośredników nieruchomości. Inaczej sytuacja wygląda jeżeli mieszkanie lub dom przekażemy do biura nieruchomości we Włocławku do sprzedaży na wyłączność.

Profesjonalna sprzedaż nieruchomości przez biuro nieruchomości we Włocławku

Właściciel mieszkania powierzając sprzedaż do biura nieruchomości we Włocławku może zostać dopiero poinformowany o znalezieniu klienta kiedy będzie ustalany termin spotkania u notariusza. Nie uczestniczy w prezentacjach, rozmowach, negocjacjach. Nie odbiera żadnych telefonów od klientów i agentów z różnych agencji nieruchomości. Cały proces sprzedaży prowadzony jest przez jedno biuro, które zajmuje się wszystkim. Ostatecznie umawia obie strony na spotkanie do notariusza w celu zakończenia transakcji sprzedaży i podpisania aktów notarialnych.