Biura nieruchomości zajmują się szeroko rozumianym obrotem nieruchomościami. Świadczą usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, wynajmie oraz w zamianie mieszkań i domów. Każde biuro posiada swoją specyfikę i specjalizację.

Biuro Nieruchomości ARKADIA wyróżnia się na tle konkurencji.

Korzystając z usług biura nieruchomości ARKADIA we Włocławku mogą Państwo zamówić zdjęcia lub filmy wykonane z lotu drona.

dron włocławek

Posiadamy wszystkie uprawnienia i licencje aby takie zdjęcia lub filmy wykonywać.

Mapy dostępne w internecie często są nieaktualne. Nowe inwestycje szybko powstają i nie są na nich widoczne. Klientom często trudno umiejscowić określoną nieruchomość na internetowej mapie, często jest ona słabo widoczna. Po powiększeniu zdjęcie traci na jakości. Wynika to z tego, że zdjęcia do map robione są z bardzo dużej odległości i podczas ich przybliżania tracą na jakości.

Zdjęcia i filmy wykonane dronem są bardzo dokładne i przedstawiają nieruchomości z lotu ptaka. Szczegółowo widać, co znajduje się obok, w otoczeniu nieruchomości. Jakie drogi dojazdowe do niej prowadzą. Na podstawie zdjęć z drona klientom dużo łatwiej jest zlokalizować poszukiwaną inwestycję, może poznać okolicę i ma większą świadomość w jakiej lokalizacji kupuje swoją nieruchomość.

dron włocławek

Filmy wykonane dronem bardzo ładnie przedstawiają nieruchomości wystawione do sprzedaży. Szczególnie dotyczy to dużych domów jednorodzinnych. Z góry zdecydowanie lepiej widać otoczenie, wielkość domu i ogród. Klient zainteresowany nieruchomością może wielokrotnie, dokładnie obejrzeć planowany zakupu. Jest on wówczas dużo bardziej świadomy. Skorzystanie z dodatkowej usługi biura jaką są zdjęcia i filmy z lotu dronem może znacznie przyspieszyć sprzedaż nieruchomości.

drony włocławek

Obecnie klienci przede wszystkim oglądają nieruchomości w internecie. Film i zdjęcia udostępnione w ten sposób pozwalają osobom zainteresowanym szczegółowe zapoznanie się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Ma do nich dostęp bardzo dużo osób i szybciej dochodzi do skutecznej transakcji sprzedaży. Doświadczenie Biura Nieruchomości ARKADIA wskazuje, że mieszkania i domy posiadające zapis w formie filmu i zdjęć wykonanych dronem, częściej są oglądane przez klientów. Większa liczba klientów przekłada się bardzo często na czas sprzedaży. Szczególnie z oferty zdjęć i filmów dronem powinny skorzystać osoby, którym zależy na szybkiej sprzedaż nieruchomości.

Więcej na naszym blogu:
Zdjęcia i filmy robione z lotu ptaka – dronem
Drony, a nieruchomości
Usługi zdjęć i filmów nieruchomości wykonane dronami we Włocławku

Zapraszamy do kontaktu!